O pensionu

Pár slov o našem pensionu “Na Letním bytě”

Úvodem

Pension jsme otevřeli v roce 2017 v nově postavené budově na původních základech domu z 15. století. Pension je přímou součástí naší restaurace-kavárny Jenom tak..., která se nachází v městské památkové zóně Kouřim. Restaurace a pension jsou vzájemně propojeny zahradou, ve které se nachází salonek restaurace, kde se mohou za pěkného počasí podávat snídaně.

O nás

Co nabízíme

Našim hostům nabízíme především komfortní ubytování v klidném prostředí bez dopravního hluku ve stylově zařízených pokojích evokujících atmosféru prvorepublikové venkovské rekreace. Kromě ubytování mohou naši hosté využít finskou saunu nebo salonek v samostatně stojící budově v zahradě pensionu, uzamykatelnou úschovnu kol. Náš pension je situován v historickém centru Kouřimi, je tedy ideálním místem, odkud vyrazit za krásami města a celého regionu. Několik tipů co navštívit si můžete projít v sekci Proč k nám.

Pokud se nechystáte na výlety, náš pension nabízí veškerý komfort i pro klidné nebo romanticky strávené chvíle. Vychutnejte si chvíle klidu a pohody na našem tichém dvorku se zahradou. V sezóně nabízíme rovněž možnost stravování v naší restauraci-kavárně Jenom tak...

Pokoje

Celková kapacita pensionu je 19 lůžek. 6 pokojů je dvoulůžkových, 1 čtyřlůžkový a 1 třílůžkový. Pokoje v přízemí mají bezbariérový vstup, přičemž jeden z nich je zcela bezbariérový. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, jsou vybaveny starožitným restaurovaným nábytkem, minibarem, klimatizací a v každém pokoji je volně k dispozici rychlovarná konvice, káva a čaj.

Postele o rozměrech 90x200 cm a 80x200 cm jsou vybaveny taštičkovými matracemi, kvalitními lůžkovinami a ložním prádlem – vše od českých výrobců. Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma v celém ubytovacím zařízení. Pokoje si můžete prohlédnout v galerii. Každý pokoj je vybaven klimatizací.

Salonek

Samostatná budova s kapacitou až 30 osob na zahradě pensionu slouží jako salonek s možností využití jak pro restauraci, tak i pro pension (rodinné oslavy, svatby, večírky, firemní akce). Salonek si můžete prohlédnout v naší galerii.